Zasady dotyczące zwrotów

Informujemy, że nie wysyłamy wiadomości sms z prośbą o dopłatę do przesyłki. Prosimy nie klikać w link, a informację o podejrzanych smsach przekazywać odpowiednim służbom. W razie wątpliwości prosimy w pierwszej kolejności skontaktować się z naszą infolinią pod numerem +48 601 567 806

Możesz zwrócić w ciągu 14 dni

Na dokonanie zwrotu masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania paczki. Pieniądze przelejemy na Twoje konto w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki ze zwróconym produktem (zgodne z zasadami zwrotu).

Metody zwrotu

Do sklepu stacjonarnego

Koszt: za darmo.
Możesz oddać do jednego z dwóch sklepów: Białystok, ul. Białówny 6/7, Ełk, ul. Mickiewicza 1A/8. (należy dołączyć formularz zwrotu z wypełnionym numerem konta, na który otrzymasz zwrot)

Poczta Polska, Kurier, inne metody

Koszt przesyłki ponosi klient.

Zwrot krok po kroku

 1. Wypełnij formularz zwrotu (odstąpienia od umowy). Formularz dostępny jest tutaj LUB użyj innego jednoznacznego oświadczenia zawierającego informację o decyzji o odstąpieniu od umowy (np. Załącznik nr 1 do regulaminu)
 2. Towary oraz formularz/oświadczenie + paragon/fakturę spakuj do paczki i zaklej przesyłkę.
 3. Dołączony kod kreskowy naklej na paczkę w widocznym miejscu - to zdecydowanie przyspieszy realizację zwrotu.
 4. Gotową paczkę wyślij do nas w dowolny sposób. Możesz wysłać Pocztą Polską oraz za pośrednictwem kuriera (DPD, UPS, DHL lub inne).
 5. Po otrzymaniu paczki sprawdzimy jej zawartość zgodnie z zasadami zwrotu i przelejemy pieniądze na Twoje konto w ciągu 14 dni. Pieniądze zostaną zwrócone maksymalnie w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przez nas paczki

Zasady zwrotu

 1. Od umowy zakupu można odstąpić bez podania przyczyny, w terminie do 14 dni kalendarzowych od daty doręczenia zamówienia (tj. od objęcia towarów w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. Jeżeli umowa sprzedaży obejmuje wiele towarów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach - od objęcia w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części).
 2. W przypadku odbioru osobistego zamówienia, termin ten biegnie od dnia jego odbioru w sklepie.
 3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy należy nas o tym poinformować w formie oświadczenia, złożonego w wybranej formie:
  • przy pomocy formularza dostępnegoTUTAJ lub
  • za pomocą jakiegokolwiek innego jednoznacznego oświadczenia zawierającego informację o decyzji o odstąpieniu od umowy (Załącznik nr 1 do regulaminu).
 4. Bezpośredni koszt zwrotu towaru ponosi klient.
 5. Termin nadania przesyłki zwrotnej wynosi maksymalnie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpiono od umowy zakupu.
 6. Towar powinien zostać odesłany w stanie niezmienionym, w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu.
  W tym celu prosimy o staranne pakowanie zwracanego towaru w sposób, który uchroni go przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem podczas transportu, najlepiej w twardy kartonik, a nie kopertę bąbelkową.
 7. Do przesyłki należy dołączyć formularz zwrotu, który został dołączony do przesyłki lub wydrukować go ze strony i wypełnić.
 8. Do przesyłki należy dołączyć paragon zakupu lub fakturę.
 9. Towar należy odesłać na adres:
  Kontri Sp. z o.o.
  ul. Jacka Kuronia 3
  15-569 Białystok
 10. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Oznacza to, że w przypadku, gdy otrzymamy przesyłkę, za którą będziemy musieli zapłacić przy odbiorze paczki – nie zostanie ona przez nas podjęta i wróci do Państwa jako zwrot.
 11. Należność za odesłany do nas towar zwrócimy niezwłocznie po otrzymaniu paczki zwrotnej, nie później jednak niż w terminie 14 dni od daty otrzymania oświadczenia o odstąpieniu.
  Zwrot płatności w przypadku odstąpienia od umowy następuje przy użyciu takich samych sposobów płatności jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji.
  W celu usprawnienia procesu zwrotu należności za odesłany do nas towar bardzo prosimy o:
  • wskazanie w formularzu numeru konta na który mamy zwrócić należność – jeżeli zwrot ma być przekazany na Państwa rachunek bankowy,
  • w przypadku zwrotu przekazem pocztowym - w formularzu zwrotu prosimy o podanie adresu, na który mamy przekazać należność. Czas oczekiwania na dostarczenie gotówki w przypadku przekazu pocztowego wynosi około 5 dni roboczych od momentu jego nadania.
  W przypadku rezygnacji z całości zamówienia, zwrotowi podlega cała wpłacona kwota. Z tym, że jeżeli klient wybrał w zamówieniu inny niż najtańszy możliwy sposób dostawy, zwrotowi podlega koszt przesyłki równy kosztowi najtańszej dostępnej formy dostawy.
 12. Klient ma prawo odstąpić od umowy zakupu bez podania przyczyny oraz bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów innych niż przewidziane przez przepisy prawa. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w inny sposób, niż było to konieczne do sprawdzenia zgodności towaru z zamówieniem.
 13. Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest Towar dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.
pixel